O festiwalu

Trzebnica Cover Festiwal to pierwszy w Polsce projekt muzyczny typu "Talent Show" promujący artystów wykonujących znane i lubiane przez widownię przeboje największych gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej, zaaranżowane specjalnie pod kątem wykonania utworów na żywo przy akompaniamencie orkiestry dętej.

 

Trzebnica Cover Festiwal  to festiwalowa prezentacja różnych stylów muzycznych w obszarze muzyki rozrywkowej, ujętych w nowych aranżacjach, prezentujący uzdolnionych artystów z całej Polski, działających zarówno amatorsko jak i zawodowo,  podczas pracy warsztatowej oraz koncertów z kilkunastoosobową orkiestrą rozrywkową Dziubek Band, złożoną z profesjonalnych muzyków – instrumentalistów pod kierunkiem dyrektora artystycznego festiwalu - Mariusza Dziubka.

 

Trzebnica Cover Festiwal to  festiwal w wyjątkowym miejscu – jednym z najpiękniejszych i najprężniej rozwijających się miast na Dolnym Śląsku. Inwestycje poczynione w kierunku rozwoju kultury i jakości życia mieszkańców pozwalają na organizację wydarzeń na najwyższym poziomie i w przyjaznej atmosferze niewielkiego miasta. Koncert finałowy podczas głównego dnia tradycyjnego Trzebnickiego Święta Sadów, przy wielotysięcznej publice i akompaniamencie orkiestry rozrywkowej Dziubek Band będzie z pewnością dla laureatów festiwalu niezapomnianą muzyczną przygodą i cennym dorobkiem muzycznym w ich dalszej karierze.

 • 262.jpeg

  Finał I Edycji Trzebnica Cover Festiwal

  Ogromne emocje, muzyka na żywo, dźwięki orkiestry dętej – w takiej scenerii podczas drugiego dnia Trzebnickiego Święta Sadów odbył się niedzielny koncert finalistów Trzebnica Cover Festiwal. Po raz kolejny na trzebnickiej scenie pojawił się energetyczny zestaw instrumentów dętych, perkusyjnych, gitar i instrumentów klawiszowych na czele z charyzmatycznym Mariuszem Dziubkiem czyli Orkiestra DZIUBEK BAND! Tym razem akompaniując finalistom Festiwalu wyłonionym podczas czerwcowych przesłuchań. 

 • 186.jpeg

  Zwycięzcy I Edycji Trzebnica Cover Festiwal

  Za nami koncert finałowy Trzebnica Cover Festiwal. Wszyscy uczestnicy wystąpili z akompaniamentem energetycznego Zespołu DZIUBEK BAND. W czasie trwania koncertu wysłano łącznie 12 410 głosów na 8 wykonawców. Decyzją publiczności z ilością głosów 3872 zwyciężyło trio DSW, tuż za nim na drugim miejscu z 3514 głosami znalazła się Anastazja Czapska. 1910 głosów zdobyła Sonia Hornatkiewicz i to ona zajęła trzecie miejsce. Specjalne wyróżnienie trafiło do rąk Iwony Hryncewicz, która zdobyła 1204 głosy. Gratulujemy!

 • 001.jpeg

  Trzebnica Cover Festiwal - finał (I edycja)

  Podczas drugiego dnia Trzebnickiego Święta Sadów odbył się koncert finalistów Trzebnica Cover Festiwal, podczas którego to publiczność za pomocą smsów wybrała zwycięzców. Wszyscy uczestnicy wystąpili z akompaniamentem energetycznego Zespołu Dziubek Band.

 • link - finaliści.jpeg

  Finaliści I Edycji Trzebnica Cover Festiwal

  Od finałowego koncertu podczas Trzebnickiego Święta Sadów dzielą nas już tylko dni. Poznajmy zatem sylwetki wszystkich ośmiu finalistów festiwalu. Sprawdźcie na kogo zagłosować. To dzięki Wam zostanie wyłoniony zwycięzca!

 • 10.jpeg

  Nowy Muzyczny Projekt Gminy Trzebnica - Trzebnica Cover Festiwal

  Trzebnica Cover Festiwal – pod takim hasłem rozbrzmiała pierwsza edycja trzebnickiego festiwalu coverów. Impreza została zorganizowana przez Gminę Trzebnica w dniach 17-18 czerwca  i miała na celu prezentację różnych stylów muzycznych w obszarze muzyki rozrywkowej, ujętych w nowych aranżacjach. Festiwal poprowadził Mariusz Dziubek – Dyrektor Artystyczny wydarzenia, jednocześnie kompozytor, założyciel i dyrygent orkiestry „Dziubek Band” – partnera festiwalu. Finaliści wyłonieni w czasie koncertu  wystąpią 10 września z orkiestrą Dziubek Band podczas XXXVIII Trzebnickiego Święta Sadów.