Dla uczestników

Konkurs składa się z trzech etapów:

 

Etap I – KWALIFIKACJE WSTĘPNE 

Do 29 czerwca 2018 roku należy przesłać na adres festiwal@coverfestiwal.trzebnica.pl dwa covery w dowolnej aranżacji w jednej z form: filmu z nagranym występem / pliku mp3 / linku strony www do wykonań. W ramach kwalifikacji wstępnych Jury dokona oceny przesłanych materiałów wraz z formularzem konkursowym. Zgłoszenie można także przesłać na adres: Gminne Centrum Kultury i Sportu, ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica z dopiskiem "Trzebnica Cover Festiwal - Ogólnopolski Festiwal Muzyczny" (decyduje data wpływu lub doręczenia do Gminnego Centrum Kultury i Sportu).

> Pełna lista osób Uczestników zakwalifikowanych do II etapu zostanie opublikowana na stronie internetowej www.coverfestiwal.trzebnica.pl do 02.07.2018 roku.

 

Etap II - PRZESŁUCHANIA

Przesłuchania konkursowe odbędą się w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy w dniach 7-8 lipca 2018 roku w formie koncertu otwartego z udziałem publiczności. Uczestnicy konkursu będą nieodpłatnie uczestniczyć w warsztatach w formie otwartej próby z udziałem Orkiestry Dziubek Band oraz wokalistek – Natalii Lubrano i Marty Kołodziejczyk.

> Lista Laureatów zaproszonych do Koncertu Finałowego zostanie podana przez Jury po zakończeniu przesłuchań konkursowych.

 

Etap III – KONCERT FINAŁOWY

Koncert Finałowy z udziałem Laureatów odbędzie się 16 września 2018 w ramach XXXIX Trzebnickiego Święta Sadów, jednej z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych imprez kulturalnych na Dolnym Śląsku (ok. 10 000 widzów). Laureatom podczas Koncertu Finałowego towarzyszyć będzie orkiestra Dziubek Band.

> Oficjalne wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na Koncercie Finałowym.

 

Regulamin:

- wkrótce

Formularz zgłoszeniowy:

- wkrótce