Etapy konkursu

Konkurs składa się z trzech etapów:

 

Etap I – Kwalifikacje wstępne

Do 6 czerwca 2017 roku należy przesłać na adres festiwal@coverfestiwal.trzebnica.pl dwa covery w dowolnej aranżacji w jednej z form: filmu z nagranym występem / pliku mp3 / linku strony www do wykonań. W ramach kwalifikacji wstępnych Jury dokona oceny przesłanych materiałów wraz z formularzem konkursowym. Zgłoszenie można także przesłać na adres: Gminne Centrum Kultury i Sportu, ul. Prusicka 12, 55-100 Trzebnica z dopiskiem "Trzebnica Cover Festiwal - Ogólnopolski Festiwal Muzyczny" (decyduje data wpływu lub doręczenia do Gminnego Centrum Kultury i Sportu).

Pełna lista osób Uczestników zakwalifikowanych do II etapu zostanie opublikowana na stronie internetowej www.coverfestiwal.trzebnica.pl do 08.06.2017 roku.

 

Etap II - Przesłuchania Konkursowe

Przesłuchania konkursowe odbędą się w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Trzebnicy w dniach 17-18 czerwca 2017 roku w formie koncertu otwartego z udziałem publiczności. Uczestnicy konkursu będą nieodpłatnie uczestniczyć w warsztatach w formie otwartej próby z udziałem Orkiestry Dziubek Band oraz wokalistki – Astey Dec.

Lista Laureatów zaproszonych do Koncertu Finałowego zostanie podana przez Jury po zakończeniu przesłuchań konkursowych.

 

Etap III – Koncert Finałowy

Koncert Finałowy z udziałem Laureatów odbędzie się 10 września 2017 w ramach XXXVIII Trzebnickiego Święta Sadów, jednej z najstarszych i najbardziej rozpoznawalnych imprez kulturalnych na Dolnym Śląsku (ok. 10 000 widzów). Laureatom podczas Koncertu Finałowego towarzyszyć będzie orkiestra Dziubek Band.

Oficjalne wyniki Konkursu zostaną ogłoszone na Koncercie Finałowym.

 

PDFRegulamin - Trzebnica Cover Festiwal (355,28KB)

PDFFormularz zgłoszeniowy - załącznik nr 1 do regulaminu (351,50KB)

DOCFormularz zgłoszeniowy - załącznik nr 1 do regulaminu (512,50KB)