Koncert Finałowy

Trzebnica Cover Festiwal to pierwszy w Polsce projekt muzyczny typu "Talent Show" promujący artystów wykonujących znane i lubiane przez widownię przeboje największych gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki popularnej, zaaranżowane specjalnie pod kątem wykonania utworów na żywo przy akompaniamencie orkiestry dętej. Zapraszamy na finałowy koncert, który odbędzie się 10 września podczas corocznego Trzebnickiego Święta Sadów.

PLAKAT trzebnica cover festival- finał-01.jpeg

 • link - finaliści.jpeg

  Finaliści I Edycji Trzebnica Cover Festiwal

  Od finałowego koncertu podczas Trzebnickiego Święta Sadów dzielą nas już tylko dni. Poznajmy zatem sylwetki wszystkich ośmiu finalistów festiwalu. Sprawdźcie na kogo zagłosować. To dzięki Wam zostanie wyłoniony zwycięzca!

 • EKRAN trzebnickie święto sadów 2017-01.jpeg

  Przed nami 38. Święto Sadów

  Tradycyjne Trzebnickie Święto Sadów słynie z wielu atrakcji, a szczególnie z obfitości swoich sadów i co roku przyciąga tłumy. W dniach 9 i 10 września ponownie zgromadzimy się na placu pielgrzymkowym, aby wspólnie obchodzić owocowe święto.

 • 10.jpeg

  Nowy Muzyczny Projekt Gminy Trzebnica - Trzebnica Cover Festiwal

  Trzebnica Cover Festiwal – pod takim hasłem rozbrzmiała pierwsza edycja trzebnickiego festiwalu coverów. Impreza została zorganizowana przez Gminę Trzebnica w dniach 17-18 czerwca  i miała na celu prezentację różnych stylów muzycznych w obszarze muzyki rozrywkowej, ujętych w nowych aranżacjach. Festiwal poprowadził Mariusz Dziubek – Dyrektor Artystyczny wydarzenia, jednocześnie kompozytor, założyciel i dyrygent orkiestry „Dziubek Band” – partnera festiwalu. Finaliści wyłonieni w czasie koncertu  wystąpią 10 września z orkiestrą Dziubek Band podczas XXXVIII Trzebnickiego Święta Sadów.