Przed nami 38. Święto Sadów

Tradycyjne Trzebnickie Święto Sadów słynie z wielu atrakcji, a szczególnie z obfitości swoich sadów i co roku przyciąga tłumy. W dniach 9 i 10 września ponownie zgromadzimy się na placu pielgrzymkowym, aby wspólnie obchodzić owocowe święto.

Sobota minie pod znakiem trzebnickich zespołów, które rozgrzeją scenę przed gwiazdą wieczoru zespołem Lombard. Niedziela to finał 1 Edycji Trzebnica Cover Festiwal! Na scenie znane i lubiane covery przy aranżacji energetycznej orkiestry Dziubek Band wykona ośmiu finalistów.   Gwiazdą niedzielnego wieczoru tegorocznego Święta Sadów będzie Mrozu, który zagra swoje największe przeboje. 

 

PLAKAT trzebnickie święto sadów 2017 www-01.jpeg

  • link - finaliści.jpeg

    Finaliści I Edycji Trzebnica Cover Festiwal

    Od finałowego koncertu podczas Trzebnickiego Święta Sadów dzielą nas już tylko dni. Poznajmy zatem sylwetki wszystkich ośmiu finalistów festiwalu. Sprawdźcie na kogo zagłosować. To dzięki Wam zostanie wyłoniony zwycięzca!

  • EKRAN trzebnica cover festiwal - finał-01.jpeg

    Koncert Finałowy

    Trzebnica Cover Festiwal to pierwszy w Polsce projekt muzyczny typu "Talent Show” promujący artystów wykonujących znane i lubiane przez widownię przeboje największych gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki popularnej, zaaranżowane specjalnie pod kątem wykonania utworów na żywo przy akompaniamencie orkiestry dętej. Zapraszamy na finałowy koncert, który odbędzie się 10 września podczas corocznego Trzebnickiego Święta Sadów.