Aktualności

 • Finał I Edycji Trzebnica Cover Festiwal

  Ogromne emocje, muzyka na żywo, dźwięki orkiestry dętej – w takiej scenerii podczas drugiego dnia Trzebnickiego Święta Sadów odbył się niedzielny koncert finalistów Trzebnica Cover Festiwal. Po raz kolejny na trzebnickiej scenie pojawił się energetyczny zestaw instrumentów dętych, perkusyjnych, gitar i instrumentów klawiszowych na czele z charyzmatycznym Mariuszem Dziubkiem czyli Orkiestra DZIUBEK BAND! Tym razem akompaniując finalistom Festiwalu wyłonionym podczas czerwcowych przesłuchań. 

 • Zwycięzcy I Edycji Trzebnica Cover Festiwal

  Za nami koncert finałowy Trzebnica Cover Festiwal. Wszyscy uczestnicy wystąpili z akompaniamentem energetycznego Zespołu DZIUBEK BAND. W czasie trwania koncertu wysłano łącznie 12 410 głosów na 8 wykonawców. Decyzją publiczności z ilością głosów 3872 zwyciężyło trio DSW, tuż za nim na drugim miejscu z 3514 głosami znalazła się Anastazja Czapska. 1910 głosów zdobyła Sonia Hornatkiewicz i to ona zajęła trzecie miejsce. Specjalne wyróżnienie trafiło do rąk Iwony Hryncewicz, która zdobyła 1204 głosy. Gratulujemy!

 • Trzebnica Cover Festiwal - finał (I edycja)

  Podczas drugiego dnia Trzebnickiego Święta Sadów odbył się koncert finalistów Trzebnica Cover Festiwal, podczas którego to publiczność za pomocą smsów wybrała zwycięzców. Wszyscy uczestnicy wystąpili z akompaniamentem energetycznego Zespołu Dziubek Band.

 • Finaliści I Edycji Trzebnica Cover Festiwal

  Od finałowego koncertu podczas Trzebnickiego Święta Sadów dzielą nas już tylko dni. Poznajmy zatem sylwetki wszystkich ośmiu finalistów festiwalu. Sprawdźcie na kogo zagłosować. To dzięki Wam zostanie wyłoniony zwycięzca!

 • Koncert Finałowy

  Trzebnica Cover Festiwal to pierwszy w Polsce projekt muzyczny typu "Talent Show” promujący artystów wykonujących znane i lubiane przez widownię przeboje największych gwiazd polskiej i zagranicznej muzyki popularnej, zaaranżowane specjalnie pod kątem wykonania utworów na żywo przy akompaniamencie orkiestry dętej. Zapraszamy na finałowy koncert, który odbędzie się 10 września podczas corocznego Trzebnickiego Święta Sadów.

 • Przed nami 38. Święto Sadów

  Tradycyjne Trzebnickie Święto Sadów słynie z wielu atrakcji, a szczególnie z obfitości swoich sadów i co roku przyciąga tłumy. W dniach 9 i 10 września ponownie zgromadzimy się na placu pielgrzymkowym, aby wspólnie obchodzić owocowe święto.

 • Nowy Muzyczny Projekt Gminy Trzebnica - Trzebnica Cover Festiwal

  Trzebnica Cover Festiwal – pod takim hasłem rozbrzmiała pierwsza edycja trzebnickiego festiwalu coverów. Impreza została zorganizowana przez Gminę Trzebnica w dniach 17-18 czerwca  i miała na celu prezentację różnych stylów muzycznych w obszarze muzyki rozrywkowej, ujętych w nowych aranżacjach. Festiwal poprowadził Mariusz Dziubek – Dyrektor Artystyczny wydarzenia, jednocześnie kompozytor, założyciel i dyrygent orkiestry „Dziubek Band” – partnera festiwalu. Finaliści wyłonieni w czasie koncertu  wystąpią 10 września z orkiestrą Dziubek Band podczas XXXVIII Trzebnickiego Święta Sadów.

 • Zapraszamy na Trzebnica Cover Festiwal!

  Zapraszamy wszystkich na wspólne muzykowanie na Trzebnica Cover Festiwal, który już 17 i 18 czerwca!

 • Do II etapu Trzebnica Cover Festiwal zakwalifikowali się...

  Niezmiernie miło nam poinformować, iż do II etapu Trzebnica Cover Festiwal, który już 17-18 czerwca zakwalifikowało się aż 18 osób. Niedługo Dyrektor Artystyczny Mariusz Dziubek skontaktuje się bezpośrednio z każdym uczestnikiem warsztatów. Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia i gratulujemy zwycięzcom I etapu!

 • Media o nas

  Wieści o pierwszej edycji Trzebnica Cover Festiwal szybko się rozchodzą!